ART / Lithographs / Graphic art 16182076
nr 1618 2076
GRAPHIC ART
Pablo Picasso (efter), Cercle D art, Paris 1964, France, 'Pour Margaret'. No signature. Unframed. Sheet: 55, 5x75 cm.
Pablo Picasso (efter), Cercle D art, Paris 1964, Frankrike, "Pour Margaret". Ej signerad. Oramat löst blad. Bladets mått: 55,5x75 cm
Withdrawn
Monday May 6 2024
at 20:02:50